Uitslagen Jeugdjogging 2006

 

Jongens: 2000 en later (TOP)
150 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 De Smet Yann 2001
2 Callebaut Liam 2000
3 Rijdant Jelle 2001
4 Spreuwers William 2000
5 Dario Sertin 2001
6 Vandeputte Elias 2001
7 Van De Velde Matthias 2000
8 Impens Michiel 2001
9 Rosschaert Jarne 2001
10 Ganseman Bram 2000
11 Denijs Robbe 2001
12 Rasschaert Aaron 2001
13 Declerck Dylan 2001
14 De Smet Jelle 2001
15 Dhondt Alex 2002
16 Beeckman Gauthier 2002
17 De Clerck Jordan 2003
18 Mabilde Milan 2003
19 Van Sinay  Xander 2004
20 Roelandt Jacob 2004
21 De Smet Seppe 2003

 

Meisjes: 2000 en later (TOP)
150 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 Ost Yme 2000
2 Van Den Abbeel Jelke 2000
3 Lievens Lauri 2000
4 Ponnet Linde 2001
5 Schockaert Merel 2000
6 De Cubber Fien 2001
7 Rijdant Julie 2001
8 Roelandt Babette 2002
9 Van Sinaey Amber 2001
10 Govaert Jana 2002
11 Meganck Emy 2002
12 Bockstael Amelie 2003
13 Impens Britt 2004
14 Huyghe Nina 2002
15 De Craim Rani 2004

 

Jongens: 1998-1999 (TOP)
300 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 Dhondt Thomas 1998
2 Derick Robin 1998
3 Vermeersch Joran 1998
4 Huyghe  Dario 1998
5 Jaron Sertin 1998
6 Rasschaert Rob 1998
7 Vereecken Sven 1998
8 Eloot Bert 1998
9 Stalpaert Arno 1998
10 De Cocker Davy 1999
11 Ponnet Niels 1999
12 Rosschaert Stef 1999
13 Ponnet Hannes 1999
14 Bogaert Kenth 1999

 

Meisjes: 1998-1999 (TOP)
300 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 Van Den Abbeel Femke 1998
2 Smekens ZoŽ 1998
3 Van Baeveghem Ann Sophie 1998
4 De Schrijver Laura 1998
5 Roggeman Jasmien 1998
6 De Vulder  Lisa 1999
7 Van Caneyt Jhanne 1999
8 De Smet Ine 1999
9 Herrebaut Lauren 1998
10 Matthijs Annelies 1999

 

Jongens: 1996-1997 (TOP)
500 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 Ost Riken 1996
2 Matthijs Arne 1996
3 Van Impe Ruben 1997
4 Henderickx Senne 1996
5 Rijdant Thomas 1996
6 Vandeputte Simon 1997
7 De Vulder Jens 1997
8 Geerts Yarne 1997

 

Meisjes: 1996-1997 (TOP)
500 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 Baeyens Lupe 1996
2 Bollaert Flore 1996
3 Van Impe Melissa 1997
4 De Swaef Nikkie 1997
5 Spreuwers Isabelle 1997
6 Hendrickx Phaedra 1996
7 Blondeel Stefanie 1996

 

Jongens: 1994-1995 (TOP)
750 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 Wijsen Nicolas 1994
2 De Cocker Joeri 1995
3 Deloof  Olivier 1994
4 De Smet Maarten 1994

 

Meisjes: 1994-1995 (TOP)
750 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 Vereecken Lynn 1995
2 Van Der Putten Karolien 1995
3 Van Impe Tina 1995
4 Decuyper Herlinde 1995
5 Smekens Yentl 1995
6 D'Haese Valerie 1995
7 Ganseman Lien 1995

 

Jongens: 1991-1992-1993 (TOP)
1000 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 Cobbaert Nico 1991
2 Geerts Jannick 1991

 

Meisjes: 1991-1992-1993 (TOP)
1000 m

Plaats Naam Voornaam Geb.
1 Van De Sijpe Suleika 1992
2 Devos  Sara 1993
3 Hendrickx Athina 1993