Uitslagen Jeugdjogging 2008

 

 

Jongens: 2002 en later (TOP)
150 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Vinck

Colin

2002

2

Smets

Styn

2002

3

Van Lancker

Thibo

2002

4

D'Hondt

Alex

2002

5

De Coster

Quinten

2002

6

Van Den Bussche

Stan

2003

7

De Mey

Yenthen

2002

8

Smets

Sander

2004

9

Van De Rostyne

Gust

2003

10

Roelandt

Michiel

2003

11

Van Holsbeek

Lander

2003

12

Van Holsbeek

Kasper

2003

13

Nabyarimana

Noah

2002

14

Mabilde

Milan

2003

15

Van Sinay

Xander

2004

16

Eeckhaut

Lucas

2003

17

Denys

Arne

2004

18

Lauwerys

Gabriel

2005

19

Gardeyn

Matthias

2005

20

Lauwerys

Kobe

2005

21

Nabyarimana

Elias

2004

22

De Mey

Bjarne

2003

23

De Wilde

Simon

2004

24

Van De Rostyne

Flor

2005

 

 

Meisjes: 2002 en later (TOP)
150 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Geerts

Helena

2002

2

Verbust

Lara

2002

3

Libbrecht

Magali

2002

4

Van Den Borne

Lien

2003

5

Janssoone

Emilie

2002

6

Muylaert

Bregje

2004

7

Herman

Sarah

2001

8

Impens

Britt

2004

9

De Loore

Esmeralda

2003

10

Careelmont

Noortje

2004

11

Janssoone

Axelle

2006

12

Van Lent

Chiara

2005

13

Libbrecht

Naomi

2004

 

 

Jongens: 2000-2001 (TOP)
300 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Callaert

Brent

2000

2

De Sutter

Brenton

2000

3

De Smet

Yann

2001

4

Rijdant

Jelle

2001

5

De Laender

Brenden

2000

6

Verdonck

Yentl

2000

7

Rasschaert

Jarne

2001

8

D'Hondt

Lucas

2001

9

Vandenborne

Pieter

2000

10

Spreeuwers

William

2000

11

Ganseman

Bram

2000

12

Denijs

Robbe

2001

13

Impens

Michiel

2001

14

Rasschaert

Aaron

2001

15

Vagenende

Jeroen

2000

16

De Loore

Douglas

2001

 

 

Meisjes: 2000-2001 (TOP)
300 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Beelaert

Annelien

2000

2

Callaert

Julie

2000

3

Vandenborne

Tine

2001

4

Baeyens

Lies

2001

5

Rijdant Julie

Julie

2001

6

De Schaepdrijver

ChloŽ

2000

7

Careelmont

Rieke

2001

8

Van Impe

Elise

2001

9

Eeckhaudt

Elise

2001

10

Van Sinay

Amber

2001

11

Baeyens

Fien

 

 

Jongens: 1998-1999 (TOP)
500 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Lauwaert

Laurens

1998

2

D'Hondt

Thomas

1998

3

Timmermans

Jacob

1998

4

Engels

Thomas

1999

5

Brutsaert

Bram

1998

6

Verloove

Lander

1998

7

Van Den Borne

Tim

1999

8

Stalpaert

Arno

1998

9

D'Hondt

Elias

1998

10

Rasschaert

Rob

1998

11

De Cocker

Davy

1999

12

Geerinckx

Floris

1998

13

Van Den Bussche

Jolan

1999

14

De Clercq

Cedric

1998

15

Vaegenende

Ruben

1999

 

 

Meisjes: 1998-1999 (TOP)
500 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Vinck

Caitlin

1999

2

Careelmont

Frauke

1999

3

D'Hondt

Britt

1998

4

Van Caneyt

Hanne

1999

5

Roelandt

Charlotte

1999

6

De Brucker

Astrid

1999

7

Smets

Laurien

1999

8

Van Impe

Celine

1998

9

De Vulder

Lisa

1999

10

Scholte

Jana

1999

 

 

Jongens: 1996-1997 (TOP)
750 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Verloove

Kasper

1996

2

Van Impe

Ruben

1997

3

D'Hondt

Jonathan

1996

4

Wille

Seppe

1997

5

Rijdant

Thomas

1996

6

Cousserier

Milo

1996

7

Heirman

Ruben

1996

 

 

Meisjes: 1996-1997 (TOP)
750 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Moortgat

Katrien

1996

2

Spreeuwers

Isabelle

1997

3

De Loore

Jolien

1997

4

Verhaeren

Jore

1996

5

Van den Bussche

Sofie

1996

6

Verdonck

Jade

1997

 

 

Jongens: 1993-1994-1995 (TOP)
1000 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Roosenboom

Bryan

1993

2

De Cocker

Joeri

1995

3

La Russa

Jonathan

1995

 

 

Meisjes: 1993-1994-1995 (TOP)
1000 m

Plaats

Naam

Voornaam

Geb.

1

Van Ballenberghe

Jana

1993