Uitslagen Jeugdjogging 2009

 

 

 

Jongens: 2003 en later (TOP)
150 m

Plaats Naam Voornaam Geboorte-
jaar
1 De Smedt Hartwig 2003
2 Buysse Warre 2003
3 De Pauw Sander 2003
4 Van Gelderen Jordy 2003
5 Van Wassenhove Thibo 2003
6 Smets  Sander 2004
7 Van Sinay Xander 2004
8 De Nys  Arne 2004
9 Deneve Tim 2004
10 Lauwereys Gabriel 2005
11 Lauwereys Kobe 2005
12 Dhooge Milan 2004
13 De Rick Andreas 2005
14 Vernaeyen Davy 2006
15 Eeckhout Yente 2003
16 Coppen Tibo 2006
17 Vettenburg Per 2007

 

 

 

Meisjes: 2003 en later (TOP)
150 m

Plaats Naam Voornaam Geboorte-
jaar
1 Vandenborne Lien 2003
2 De Swaef Luna  2003
3 De Wael Jill 2003
4 Muylaert Bregje 2004
5 De Smedt Goedele 2005
6 De Craem Rani 2004
7 Impens  Britt 2004
8 De Meester Britt 2005
9 De Koker Mirthe 2006
10 Dhooge ZoŽ 2006
11 Verlee nonah 2005
12 Schelfhout Fiebe 2006
13 Lauwereys Kato 2007
14 De Rick Lauranne 2006

 

 

 

Jongens: 2001-2002 (TOP)
300 m

Plaats Naam Voornaam Geboorte-
jaar
1 De Smet Yann 2001
2 Schocakert Sem 2002
3 Vinck Colin 2002
4 Rasschaert Aaron 2001
5 Dhooge Jorian 2002
6 Smets Stijn 2002
7 Impens Michiel 2001
8 De Nys Robbe 2001
9 Mattens Norick 2002

 

 

 

Meisjes: 2001-2002 (TOP)
300 m

Plaats Naam Voornaam Geboorte-
jaar
1 De Roeck Imke 2002
2 Ghyselinck Axana 2002
3 Baeyens Lies 2001
4 De Smedt Reinhilde 2001
5 Ponnet Linde 2001
6 Van Impe Elise 2001
7 Geerts  Helena 2002
8 Van Sinay Amber 2001
9 De Wael Britt 2001
10 Blommaert Sofie 2002

 

 

 

Jongens: 1999-2000 (TOP)
500 m

Plaats Naam Voornaam Geboorte-
jaar
1 Engels Thomas 1999
2 Vandenborne Tim 1999
3 Vindevogel Louis 1999
4 De Sutter Brenton 2000
5 De Smedt Volkwin 1999
6 Lanckman Cederic 2000
7 Ponnet Hannes 1999
8 Ganseman Bram 2000
9 Vandenborne Pieter 2000
10 Blommaert Bruno 2000

 

 

 

Meisjes: 1999-2000 (TOP)
500 m

Plaats Naam Voornaam Geboorte-
jaar
1 Vinck Caitlin 1999
2 Van Caneyt Hanne 1999
3 De Smet Ine 1999
4 Maes Febe 2000
5 Buysse Riete 2000
6 Beelaert Annelien 2000
7 Smets Laurien 1999
8 Vandenborne Tine 2000
9 De Brucker Astrid 1999
10 De Koker Laure  2000

 

 

 

Jongens: 1997-1998 (TOP)
750 m

Plaats Naam Voornaam Geboorte-
jaar
1 Van Impe Ruben 1997
2 Brutsaert Bram 1998
3 Smekens Bram 1997
4 Smekens Kasper 1997
5 Rasschaert Tim 1998
6 Stalpaert Arno 1998
7 De Koker Joran 1997
8 Rasschaert Rob 1998

 

 

 

Meisjes: 1997-1998 (TOP)
750 m

Plaats Naam Voornaam Geboorte-
jaar
1 Rubbrecht Lien 1997
2 Rasschaert Evi 1997
3 De Smedt Dietlinde 1998
4 De Roeck Maya 1998
5 Vlayen Lovelyn-Joyce 1998
6 Smekens ZoŽ 1998
7 De Lange Elisa 1998
8 Van Impe Celien 1998
9 Blondeel Stefanie 1997
10 Blondeel Jolien 1997