Uitslagen Jeugdjogging 2010

 

 

Jongens: 2004 en later (TOP)
150 m

Plaats Naam Voornaam Geboortejaar
1 Van Der Borgt Ward 2004
2 Gardeyn Matthias 2005
3 De Nys Arne 2004
4 De Coen Stef 2004
5 Vermeiren  Maxime 2004
6 De Potter Wout 2004
7 Lauwerys Kobe 2005
8 Moortgat Elias 2005
9 Btys Dario 2004
10 Verbrakel Lorenzo 2005
11 Van der Heyden Lars 2005
12 Verhoeven Tristan 2005
13 Wuytens Lander 2006
14 Coppens Tibo 2006
15 Vettenburg Per 2007
16 Moortgat Jonah 2007
17 De Smedt Ansfried 2007
18 Quinteyn Jari 2006

 

 

 

 

Meisjes: 2004 en later (TOP)
150 m

Plaats Naam Voornaam Geboortejaar
1 De Smedt Goedele 2005
2 Impens Britt 2004
3 De Troyer Ibony 2004
4 Lammens Fleur 2005
5 Van Ransbeeck Arrezina 2006
6 De Pauw Rani 2005
7 Van Melkebeek Gaelle 2004
8 Lauwerys Kato 2007
9 Schelfhout Fiebe 2006
10 Govaert Fleur 2005
11 De Potter Hanne 2006
12 De Wael billie 2006
13 De Clercq Valerie 2005
14 De Rick Lauranne 2006
15 Coppens ZoŽ 2007
16 Gayse  Iluna 2007
17 Wuytens Lieze 2007

 

 

 

 

Jongens: 2002-2003 (TOP)
300 m

Plaats Naam Voornaam Geboortejaar
1 Gayse Brent 2002
2 Schockaert Sem 2002
3 Van Dycke Kasper 2002
4 Vinck Colin 2002
5 De Lathouwer Andreas 2003
6 Van Ransbeeck Renzo 2002
7 Buysse Warre 2003
8 Brutsaert Senne 2002
9 Van Lancker Thibo 2002
10 De Smedt Hartwig 2003
11 Detroyer Wendel 2002
12 De Pauw Sander 2003
13 Van Der Borght Ward 2004
14 Aelbrecht Jasper 2003
15 Van Wassenhove Thibo 2003
16 Stalpaert Renzo 2002
17 De mey Bjarne 2003

 

 

 

 

Meisjes: 2002-2003 (TOP)
300 m

Plaats Naam Voornaam Geboortejaar
1 Le Clercq Chiara 2002
2 De Raeve Maud 2002
3 De Raeve Maite 2002
4 Annaert Marike 2003
5 Geerts Helena 2002
6 Le Clercq Indy 2002
7 Vandenborne Lien 2003
8 Vercruyssen Shakira 2002
9 Van Lancker Britt 2003
10 Quinteyn Liesa 2003
11 Vettenburg Nynke 2003
12 De Wael Jill 2003
13 Faingnaert Axelle 2003
14 Vijverman Phebe 2003
15 Masala Kato 2003

 

 

 

 

Jongens: 2000-2001 (TOP)
500 m

Plaats Naam Voornaam Geboortejaar
1 Van Ransbeeck  Senne 2001
2 Vandenborne Pieter 2000
3 De Smet Yann 2001
4 Rosschaert Jarne 2001
5 D'Hondt Lukas 2000
6 Verdonck Yentl 2000
7 Impens Michiel 2001
8 Lammens Lars 2000
9 De Nijs Robbe 2001
10 Marsala Kobe 2000
11 De Pauw Robbe 2001
12 Rasschaert Aaron 2001
13 Lammens Robbe 2000
14 Nuyts Shane 2000

 

 

 

Meisjes: 2000-2001 (TOP)
500 m

Plaats Naam Voornaam Geboortejaar
1 Vandenborne Tine 2000
2 Buysse Riete 2000
3 Huybrecht Pauline 2000
4 Baeyens Lies 2001
5 De Smedt Reinhilde 2001
6 De Coen Lies 2000
7 Vervenne Nina 2001

 

 

 

Jongens: 1998-1999 (TOP)
750 m

Plaats Naam Voornaam Geboortejaar
1 Engels Thomas 1999
2 De Lathauwer Lennert 1998
3 Van Bourgogne Anthony 1998
4 Brutsaert Bram 1998
5 D'Hondt Elias 1998
6 Haesebeyt Jordy 1999
7 De Smedt Volkwin 1999
8 De Smedt Dieuwert 1999
9 Lammens Jorn 1999

 

 

 

Meisjes: 1998-1999 (TOP)
750 m

Plaats Naam Voornaam Geboortejaar
1 Vanderstraeten ChloŽ 1998
2 De Clercq Lut 1999
3 De Smedt Dietlinde 1998
4 Van de Steen Amber 1999
5 Vinck Caitlin 1999
6 Vanderstraeten Phebe 1999
7 Matthijs Annelies 1999
8 De Vulder Lisa 1999