Uitslagen Jogging Volwassenen 2017

 

 

12.600 m (TOP)

Borst Naam Voornaam Tijd Snelh. Afstand M/V Categorie
1 1917 Van De Putte Cedric 40m 11s 18,81 km/u 12,6 M S
2 1930 De Velyder Koen 42m 34s 17,76 km/u 12,6 M S
3 1946 Vanderroost Davy 46m 11s 16,37 km/u 12,6 M S
4 1954 Borghgraef Geert 46m 40s 16,2 km/u 12,6 M S
5 1956 De Troyer Christoph 47m 13s 16,01 km/u 12,6 M S
6 1937 Faingnaert Stefaan 48m 38s 15,54 km/u 12,6 M M
7 1934 Meganck Kris 48m 42s 15,52 km/u 12,6 M M
8 1916 Van Der Elst Hendrik 49m 13s 15,36 km/u 12,6 M S
9 1953 Smekens Andreas 49m 37s 15,24 km/u 12,6 M S
10 1911 De Poorter Kevin 49m 58s 15,13 km/u 12,6 M M
11 1926 Lissens David 50m 8s 15,08 km/u 12,6 M S
12 1938 Van Der Heyden Pieter 50m 50s 14,87 km/u 12,6 M M
13 1908 Lauwereys  Jeroen 51m 30s 14,68 km/u 12,6 M M
14 1939 Hunninck Ken  51m 35s 14,66 km/u 12,6 M S
15 1955 Borghgraef Yannes 52m 31s 14,4 km/u 12,6 M M
16 1907 Commerman Tineke 53m 12s 14,21 km/u 12,6 V S
17 1906 Speliers Koen 53m 13s 14,21 km/u 12,6 M S
18 1932 De Reuse Tim 54m 3s 13,99 km/u 12,6 M S
19 1909 Ooghe Filip 54m 44s 13,81 km/u 12,6 M M
20 1943 Van De Velde Steven 55m 18s 13,67 km/u 12,6 M S
21 1920 Dierick Paul 55m 25s 13,64 km/u 12,6 M M
22 1941 Schepens Johan 55m 36s 13,6 km/u 12,6 M M
23 1922 Van Den Brempt Lode 56m 0s 13,5 km/u 12,6 M M
24 1919 Gerard Kristof 56m 35s 13,36 km/u 12,6 M S
25 1914 Van De Mergel Herman 56m 45s 13,32 km/u 12,6 M M
26 1935 Avet Gert 57m 13s 13,21 km/u 12,6 M M
27 1940 De Troyer Kenneth 57m 30s 13,15 km/u 12,6 M S
28 1903 Wille Stijn 57m 30s 13,15 km/u 12,6 M M
29 1923 Pereboom Iwein 57m 36s 13,13 km/u 12,6 M M
30 1948 Sabbe Filip 57m 47s 13,08 km/u 12,6 M M
31 1951 Jacquemin Jacques 58m 10s 13 km/u 12,6 M M
32 1921 De Bruycker Marnix 58m 44s 12,87 km/u 12,6 M M
33 1910 Coppens Linda 59m 48s 12,64 km/u 12,6 V M
34 1933 Van Gysegem Tim 60m 10s 12,57 km/u 12,6 M M
35 1947 Vanhaelemeesch Didier 60m 19s 12,53 km/u 12,6 M M
36 1925 Vandenborne Bert 61m 32s 12,29 km/u 12,6 M M
37 1949 Rasschaert Arnout 61m 39s 12,26 km/u 12,6 M S
38 1915 De Schepper Michael 62m 2s 12,19 km/u 12,6 M M
39 1928 Eylenbosch Leen 62m 10s 12,16 km/u 12,6 V S
40 1900 Denijs Kris  62m 55s 12,02 km/u 12,6 M M
41 1924 Van Damme Eric 63m 24s 11,92 km/u 12,6 M M
42 1944 Degand Philip 63m 59s 11,82 km/u 12,6 M M
43 1960 Verbanck Matthias 64m 36s 11,7 km/u 12,6 M S
44 1927 Deville Robert 64m 56s 11,64 km/u 12,6 M M
45 1901 Duvillier  Christiaan 65m 2s 11,62 km/u 12,6 M M
46 1957 Sarens Jos  66m 11s 11,42 km/u 12,6 M M
47 1945 De Pauw Christoph 66m 11s 11,42 km/u 12,6 M M
48 1942 De Wachter Dominik 67m 29s 11,2 km/u 12,6 M S
49 1952 Remory Nico 67m 31s 11,2 km/u 12,6 M M
50 1912 Van Impe Joris 69m 37s 10,86 km/u 12,6 M M
51 1904 Vanbelle Stef 70m 48s 10,68 km/u 12,6 M M
52 1913 Van Impe Elize 71m 28s 10,58 km/u 12,6 V S
53 1958 De Witte Lieve 71m 30s 10,57 km/u 12,6 V M
54 1929 De Dyn  Filip 71m 32s 10,57 km/u 12,6 M S
55 1918 Rubbens Ellen 72m 0s 10,5 km/u 12,6 V S
56 1936 De Borle Stefanie 72m 18s 10,46 km/u 12,6 V S
57 1950 De Wilde Ria 74m 15s 10,18 km/u 12,6 V M
58 1959 Goubert Jozef 74m 16s 10,18 km/u 12,6 M M
59 1902 Van Esbroeck Gunter 999m 99s 0,76 km/u 12,6 M M

8.400 m (TOP)

Borstnr. Naam Voornaam Tijd Snelh. Afstand M/V Categorie
1 1811 Piessens Cedrik 28m 52s 17,46 km/u 8,4 M S
2 1801 Schelfhout Christoph 30m 9s 16,72 km/u 8,4 M M
3 1852 Vandendriessche Bert 31m 19s 16,09 km/u 8,4 M M
4 1831 Erau Keanu 32m 2s 15,73 km/u 8,4 M S
5 1817 Vermeiren Filip 32m 46s 15,38 km/u 8,4 M M
6 1836 De Vriendt David 33m 10s 15,2 km/u 8,4 M S
7 1812 De Baere Danny 33m 43s 14,95 km/u 8,4 M M
8 1840 Veldeman Koen 34m 10s 14,75 km/u 8,4 M M
9 1802 Dickx Katrien 34m 16s 14,71 km/u 8,4 V S
10 1849 Cobbaut Gunther 34m 29s 14,62 km/u 8,4 M M
11 1827 Van De Poel Peter Jan 34m 47s 14,49 km/u 8,4 M M
12 1824 Willems Dries 34m 51s 14,46 km/u 8,4 M S
13 1859 Govaert Peter 35m 24s 14,24 km/u 8,4 M S
14 1823 Everaert Sven 36m 25s 13,84 km/u 8,4 M M
15 1808 Verkempinck Becht 36m 45s 13,71 km/u 8,4 M S
16 1863 Ponnet Kobe 36m 52s 13,67 km/u 8,4 M S
17 1807 Valdez Godeau Jose Rodrigo 37m 5s 13,59 km/u 8,4 M S
18 1838 Vermeersch Jelle 37m 9s 13,57 km/u 8,4 V S
19 1856 Lippens Alain 37m 11s 13,55 km/u 8,4 M M
20 1872 Haegeman Wendy 37m 40s 13,38 km/u 8,4 V S
21 1800 Roosenboom Patrick 38m 18s 13,16 km/u 8,4 M M
22 1830 Bollaert Hannes 38m 37s 13,05 km/u 8,4 M S
23 1821 Redant Sven 38m 45s 13,01 km/u 8,4 M M
24 1826 Rubbens Pierre 38m 49s 12,98 km/u 8,4 M M
25 1851 Cautaers Luc 39m 2s 12,91 km/u 8,4 M M
26 1871 Van Den Eeckhout Jan 39m 4s 12,9 km/u 8,4 M M
27 1804 Moerenhout Bart 39m 12s 12,86 km/u 8,4 M S
28 1880 De Schryder Rudy 39m 40s 12,71 km/u 8,4 M M
29 1828 Van Den Abeele Erwin 39m 42s 12,7 km/u 8,4 M M
30 1860 De Bruyne Kristof 39m 45s 12,68 km/u 8,4 M S
31 1864 Stockx Christophe 39m 45s 12,68 km/u 8,4 M M
32 1835 Van Cauter Patrick 39m 57s 12,62 km/u 8,4 M M
33 1837 Schollaert Jochen 40m 6s 12,57 km/u 8,4 M M
34 1846 Claus Dirk 40m 8s 12,56 km/u 8,4 M M
35 1841 De Neve Sigrid 40m 41s 12,39 km/u 8,4 V M
36 1833 Rogiers Luc 40m 45s 12,37 km/u 8,4 M M
37 1848 Van De Walle  Dirk 40m 56s 12,31 km/u 8,4 M M
38 1857 Bellemans Hannelore 41m 11s 12,24 km/u 8,4 V S
39 1858 Van Der Hoeven Bert 41m 13s 12,23 km/u 8,4 M S
40 1853 Van Der Hoeven Tim 41m 13s 12,23 km/u 8,4 M S
41 1875 Goeman Jan 41m 51s 12,04 km/u 8,4 M S
42 1806 De Smet  Kris 41m 52s 12,04 km/u 8,4 M M
43 1816 Wille Wouter 41m 55s 12,02 km/u 8,4 M M
44 1832 Van Wijnendaele Luc 42m 14s 11,93 km/u 8,4 M M
45 1876 Goeman Koen 42m 17s 11,92 km/u 8,4 M S
46 1819 De Koker Joran 42m 19s 11,91 km/u 8,4 M S
47 1803 De Groot  Raf 43m 30s 11,59 km/u 8,4 M M
48 1855 De Windt Toon 43m 32s 11,58 km/u 8,4 M M
49 1868 Schelfhout Niels 43m 44s 11,52 km/u 8,4 M S
50 1861 Marchand Jérôme  44m 21s 11,36 km/u 8,4 M S
51 1842 Pletinckx Margot 44m 30s 11,33 km/u 8,4 V S
52 1809 Ceuppens Patrick 44m 42s 11,28 km/u 8,4 M M
53 1805 Eylenbosch Gaston 44m 42s 11,28 km/u 8,4 M M
54 1813 Vanrijckeghem Linda 44m 44s 11,27 km/u 8,4 V M
55 1879 Troch Yf 44m 49s 11,25 km/u 8,4 M M
56 1844 De Wolf Stefanie 44m 52s 11,23 km/u 8,4 V S
57 1843 De Wolf Kristof 44m 52s 11,23 km/u 8,4 M M
58 1866 Van Den Eeckhaut Renaat 45m 0s 11,2 km/u 8,4 M M
59 1865 Van Den Eeckhaut Lisa 45m 20s 11,12 km/u 8,4 V S
60 1815 Van Geyte  Ludwig 46m 41s 10,8 km/u 8,4 M M
61 1854 Van Handenhove Gunther 47m 40s 10,57 km/u 8,4 M M
62 1839 Vermeersch Adriaan 47m 47s 10,55 km/u 8,4 M M
63 1845 Claus Karin 47m 50s 10,54 km/u 8,4 V M
64 1874 D'Hondt Christoph 48m 1s 10,5 km/u 8,4 M S
65 1820 Vermeir  Lutgard 48m 31s 10,39 km/u 8,4 V M
66 1810 Billiet Luc 48m 42s 10,35 km/u 8,4 M M
67 1873 Baetens Marleen 48m 42s 10,35 km/u 8,4 V M
68 1847 De Visscher Ann 48m 50s 10,32 km/u 8,4 V M
69 1870 Lefevre Marc 48m 52s 10,31 km/u 8,4 M M
70 1814 Tancré Patrick 49m 21s 10,21 km/u 8,4 M M
71 1862 Van Den Eeckhout Flore 49m 54s 10,1 km/u 8,4 V S
72 1825 Claessens Nele 53m 1s 9,51 km/u 8,4 V M
73 1829 Laroy Frieda 53m 33s 9,41 km/u 8,4 V M
74 1869 Van Den Borre Kevin 54m 37s 9,23 km/u 8,4 M S
75 1877 Van Wijnendaele Bert 56m 48s 8,87 km/u 8,4 M S
76 1878 Sleurs Justine 57m 42s 8,73 km/u 8,4 V S
  1822 Roelandt Michiel     8,4 M S
  1818 De Koker Geert     8,4 M M
  1867 Villeirs Louis     8,4 M S

 

4.200 m (TOP)

Borstnr. Naam Voornaam Tijd Snelh. Afstand M/V Categorie
1 1678 Van Den Brulle Jo 13m 38s 18,48 km/u 4,2 M M
2 1659 De Landsheer Broes 14m 39s 17,2 km/u 4,2 M S
3 1685 Barbe Kim 15m 10s 16,62 km/u 4,2 M M
4 1605 Annaert Peter 15m 46s 15,98 km/u 4,2 M M
5 1629 Mattens Wim 15m 58s 15,78 km/u 4,2 M M
6 1642 Vanderstraeten Bart 16m 17s 15,48 km/u 4,2 M S
7 1677 Van Caelenberghe Stefaan 16m 53s 14,93 km/u 4,2 M S
8 1661 Scherre Nele 16m 55s 14,9 km/u 4,2 V M
9 1639 De Sterck Kenneth 17m 1s 14,81 km/u 4,2 M S
10 1645 Van De Putte Thomas 17m 21s 14,52 km/u 4,2 M S
11 1662 Vandenborne Pieter 17m 27s 14,44 km/u 4,2 M S
12 1626 De Veirman Pedro 18m 1s 13,99 km/u 4,2 M S
13 1667 Nuys Sandy 18m 4s 13,95 km/u 4,2 M M
14 1602 De Gendt Sven 18m 7s 13,91 km/u 4,2 M S
15 1689 Van Impe Magnus 18m 13s 13,83 km/u 4,2 M S
16 1665 Gryffroy Kris 18m 18s 13,77 km/u 4,2 M M
17 1663 Vandenborne Tine  18m 43s 13,46 km/u 4,2 V S
18 1664 De Bisschop Daan 18m 55s 13,32 km/u 4,2 M S
19 1680 Van Den Brulle Berre 18m 59s 13,27 km/u 4,2 M S
20 1631 De Roeck Filip 19m 2s 13,24 km/u 4,2 M M
21 1641 De Ridder Linda 19m 4s 13,22 km/u 4,2 V M
22 1668 De Veylder Tom 19m 9s 13,16 km/u 4,2 M S
23 1603 Lauwereys  Kobe 19m 23s 13 km/u 4,2 M S
24 1604 Lauwereys  Kato 19m 49s 12,72 km/u 4,2 V S
25 1688 Cautaers Leen 20m 47s 12,13 km/u 4,2 V S
26 1654 Calle Pepijn 21m 27s 11,75 km/u 4,2 M S
27 1653 Calle Tijl 21m 28s 11,74 km/u 4,2 M S
28 1676 Veldeman Jarne 21m 33s 11,69 km/u 4,2 M S
29 1601 Denijs Arne 21m 38s 11,65 km/u 4,2 M S
30 1617 De Smet Seppe 21m 39s 11,64 km/u 4,2 M S
31 1693 Schoof Jonas 21m 45s 11,59 km/u 4,2 M S
32 1692 Van De Velde  Geertrui 21m 45s 11,59 km/u 4,2 V M
33 1615 Decock Brecht 21m 50s 11,54 km/u 4,2 M M
34 1682 Eeckhaudt Rob  21m 50s 11,54 km/u 4,2 M M
35 1681 Eeckhaudt Stefaan 21m 53s 11,52 km/u 4,2 M M
36 1625 De Pauw Bram 22m 3s 11,43 km/u 4,2 M S
37 1607 Van Den Bossche Mario 22m 5s 11,41 km/u 4,2 M M
38 1606 Van Den Haute  Ann 22m 11s 11,36 km/u 4,2 V M
39 1675 De Mol  Els 22m 16s 11,32 km/u 4,2 V M
40 1694 Borms Magda 22m 23s 11,26 km/u 4,2 V M
41 1634 D'Herdt Peter 22m 51s 11,03 km/u 4,2 M M
42 1621 Hunninck Marijke 23m 3s 10,93 km/u 4,2 V M
43 1638 Van Den Bossche Katrien 23m 32s 10,71 km/u 4,2 V S
44 1643 Van Coillie Willy 23m 40s 10,65 km/u 4,2 M M
45 1646 Neckebrouck Kurt 23m 45s 10,61 km/u 4,2 M M
46 1619 De Smet Quinten 23m 48s 10,59 km/u 4,2 M S
47 1644 Everaert Alexander 23m 58s 10,51 km/u 4,2 M S
48 1679 Van Den Brulle Thor 24m 11s 10,42 km/u 4,2 M S
49 1687 Van Belle  Steffi 24m 20s 10,36 km/u 4,2 V S
50 1684 Schouppe Jenine 24m 22s 10,34 km/u 4,2 V M
51 1669 Commerman Erwin 24m 23s 10,33 km/u 4,2 M M
52 1696 Vander Straeten Conny 24m 42s 10,2 km/u 4,2 V M
53 1691 Arents Inge 24m 51s 10,14 km/u 4,2 V M
54 1624 Chiau Georges 25m 12s 10 km/u 4,2 M M
55 1695 Vervaet Kelly 25m 24s 9,92 km/u 4,2 V S
56 1627 De Bruycker Eugeen 25m 31s 9,88 km/u 4,2 M M
57 1613 Thys Peter 25m 46s 9,78 km/u 4,2 M S
58 1620 Boeykens  Ronny 26m 2s 9,68 km/u 4,2 M M
59 1658 De Vliegher Guido 26m 13s 9,61 km/u 4,2 M M
60 1614 Keppens Yentl 26m 16s 9,59 km/u 4,2 M S
61 1697 Moortgat Dries 26m 25s 9,54 km/u 4,2 M S
62 1650 De Grauwe Isabelle 26m 26s 9,53 km/u 4,2 V M
63 1647 Neckebrouck Flynn 26m 27s 9,53 km/u 4,2 M S
64 1623 Raman Debby 26m 51s 9,39 km/u 4,2 V S
65 1690 Delporte  Renka 26m 59s 9,34 km/u 4,2 V S
66 1635 Slabbynck Rita 27m 11s 9,27 km/u 4,2 V M
67 1686 Timmerman Lieve 27m 24s 9,2 km/u 4,2 V M
68 1648 Calle Kris 27m 25s 9,19 km/u 4,2 M M
69 1673 Goeman Rudger 27m 25s 9,19 km/u 4,2 M M
70 1655 Bonnarens Jo 27m 25s 9,19 km/u 4,2 M M
71 1649 Lans  Frederique 27m 25s 9,19 km/u 4,2 V M
72 1600 Van Der Heyden Sofie 27m 25s 9,19 km/u 4,2 V S
73 1628 Bauters Godelieve 27m 38s 9,12 km/u 4,2 V M
74 1632 Lambrecht Agnes 27m 39s 9,11 km/u 4,2 V M
75 1612 Heremans Kristen 27m 55s 9,03 km/u 4,2 V S
76 1640 De Rijbel Anja 28m 12s 8,94 km/u 4,2 V M
77 1637 Baudery Marc 28m 36s 8,81 km/u 4,2 M M
78 1622 Biebaut Jan 29m 10s 8,64 km/u 4,2 M S
79 1630 Beelen Lisette 29m 36s 8,51 km/u 4,2 V M
80 1616 Biebaut Marissa 30m 36s 8,24 km/u 4,2 V M
81 1651 Joos Lieve 30m 40s 8,22 km/u 4,2 V M
82 1671 Verbeke Veerle 30m 40s 8,22 km/u 4,2 V M
83 1672 De Preder Anneke 30m 40s 8,22 km/u 4,2 V M
84 1674 Delporte  Winand 30m 48s 8,18 km/u 4,2 M M
85 1683 Hoffelinck Peter 31m 18s 8,05 km/u 4,2 M M
86 1666 Smet Cindy 31m 24s 8,03 km/u 4,2 V M
87 1657 Beerens Marina 31m 25s 8,02 km/u 4,2 V M
88 1656 Beerens Willy 31m 28s 8,01 km/u 4,2 M M
89 1670 De Schutter Etienne 31m 30s 8 km/u 4,2 M M
90 1611 Eeckhout Kristof 34m 41s 7,27 km/u 4,2 M M
91 1633 Speliers Jacques 42m 30s 5,93 km/u 4,2 M M
92 1608 Van De Wiel  Christel 51m 3s 4,94 km/u 4,2 V M
93 1609 Desert Nadia 51m 4s 4,93 km/u 4,2 V M
94 1698 Van Impe Marina 51m 54s 4,86 km/u 4,2 V M
  1636 Anseeuw Marjan     4,2 V M